Skip to main content

Debata: "Crowdfunding - finansowy filar społeczeństwa obywatelskiego?"


Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego, Komitet Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej oraz Orange Polska serdecznie zapraszają na II debatę w ramach Klubu Debat o Gospodarce i Przedsiębiorczości pt.: "Crowdfunding - finansowy filar społeczeństwa obywatelskiego?", która odbędzie się 22 marca (czwartek) w godzinach 17:00 - 19:00 w Krajowej Izbie Gospodarczej (ul. Trębacka 4, Warszawa).

Spotkanie będzie transmitowane (live streaming) w mediach społecznościowych (m.in. na Fanpage'u Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego).

 

O projekcie

"Klub Debat o Gospodarce i Przedsiębiorczości" to projekt uruchomiony w 2018 roku przez Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego i Komitet Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej (organizatorzy) oraz Orange Polska (partner).

Głównym celem projektu jest edukacja obywatelska w sprawach gospodarczych - promocja wiedzy o gospodarce i przedsiębiorczości, a także promowanie idei społeczeństwa obywatelskiego oraz zwiększenie zaangażowania obywateli w życie gospodarcze kraju.

Klub Debat ma być miejscem ciekawych spotkań biznesowych i inspiracji, ale przede wszystkim platformą do swobodnej, żywej, merytorycznej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i poglądów na temat aktualnej kondycji polskiej gospodarki (rozwoju społeczno-gospodarczego), a także szans i wyzwań jakie otwierają się przed nią i polskimi firmami w kontekście zagranicznej współpracy handlowej i inwestycyjnej z wybranymi krajami. Inicjatywa ta będzie także szansą na wiele nieformalnych konwersacji, które pozwolą uczestnikom debat na poznanie interesujących osób o podobnych zainteresowaniach, wymianę pomysłów oraz budowanie networkingu liderów społeczeństwa obywatelskiego.