Skip to main content Skip to page footer

Warsztaty Obywatelskie w Płocku

Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zaprasza na "Warsztaty Obywatelskie", które odbędą się 22 września (czwartek) w godzinach 15:00-19:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Synagogalna 4, Płock).

Warsztaty Obywatelskie składają się z trzech paneli:

  • Razem możemy zrobić więcej! - Warsztat na temat korzyści płynących ze współpracy pomiędzy organizacjami obywatelskimi. Każdy z nas ma wiele ciekawych, wartościowych pomysłów - wspólnie mamy większe szanse, żeby wcielić je w życie. (Stefan Kabat z Fundacji MISO oraz Agnieszka Prokocka z Fundacji Konrada Adenauera)
  • Crowdfunding - z czym to się je? - Społeczna aktywność może być wspierana przez społeczne finansowanie. Warsztat wprowadzający w tematykę serwisów zbiórkowych, rodzajów crowdfundingu, uwarunkowań prawnych, z omówieniem licznych case studies. (Kamil Musielak z Centrum Analiz MISO)
  • Obywatel ma prawo - Rzecz o prawach, wolnościach i obowiązkach obywateli - czyli warsztat o ramach prawnych funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. (Maciej Pisz z Fundacji MISO)

Projekt tworzony jest we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce. Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Do tej pory Warsztaty odbyły się stacjonarnie czterokrotnie – w RadomiuWieluniuWielkich Drogach oraz Ciechanowie, a w czasie pandemii realizowaliśmy je online

Serdecznie zapraszamy!